Pakkumine on lõppenud

Osale siit Unibeti reedesel slotiturniiril

Slotiturniiri paremik jagab 250€

Täna kuni kella üheksani õhtul toimub Unibeti internetikasiinos slotiturniir. Keerutades põnevatel Net Entertainment'i ja Genesis Gaming'u sellistel mänguautomaatidel nagu Golden Ticket, Hunters, Hit 2 Split, Rage to Riches, Ragnarök või Leprechaun Goes to Hell. Viis mängijat, kes teevad päris raha eest vähemalt 20 spinni ja saavad suurima ühtlustatud panusega võidu, jagavad omavahel 250 eurot auhinnaraha. Kui sul ei ole veel Unibetis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas osaleda slotiturniiril?

  • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Saa kasiinoga liitudes tervitusboonus
  • Keeruta 20 järjestikust ringi nimetatud videoslottidel
  • Ole viie parima ühtlustatud võidu saanud mängija seas
  • Saa oma osa 250 eurosest auhinnafondist

Vaata siit Ragnarök mängu tiiserit

Video Slot Game - Ragnarok Game Trailer
 

Kuidas jaguneb slotiturniiri auhinnaraha?

  • 1. koht saab auhinnaks 150€
  • 2. koht saab auhinnaks 50€
  • 3. ja 4. koht saavad auhinnaks 20€
  • 5. koht saab auhinnaks 10€

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...