Pakkumine on lõppenudUnibet jagab enam kui 50 000 euro väärtuses auhindu

Kogu terve märtsikuu tähistab Unibet oma uudse Eestis loodud pokkeritarkvara esimest sünnipäeva ning jagab selle puhul enam kui 50 000 euro väärtuses rahalaua mängijatele suvalisel hetkel auhindu, milleks on näiteks rahamägu turniiripiletid, ainulaadsed avatarid, kasiino krediit ning riskivabad spordiennustused.Kuidas see käib?

Selleks, et auhindu võita, tuleb sul vastavas lauas istuda ning see muutub Prize Drop lauaks, kui näed spetsiaalselt animatsiooni. Kõik Prize Drop lauas istujad jagavad auhinna. Nii on auhindade saamisel kolm astet:

  • Iga päev suvalisel ajal saavad cash game mängijad auhindu
  • Selleks, et auhinda saada, pead istuma cash game lauas, mis puudb Prize Drop lauaks
  • Kõik Prize Drop lauas istujad jagavad auhinna

Selleks, et pakkumisest osa saada, tuleb sul esmalt Unibeti kasutajaks hakata ning seejärel oma kontole sisse logida ning rahalaua mänge mängida.

Pealegi tervitab Unibet oma uusi kliente tervitusboonusega, milleks on kuni 100€ esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

Mis auhinnad mängus on?

Kokku saavad terve kuu jooksul Prize Drop auhinna 442 cash game-laudkonda. Unibet kingib enam kui 2500 auhinda, mille koguväärtus on 50 000 eurot. Nende hulgast leiad rahamängu turniiripileteid, ainulaadseid avatare ning lisaks ka kasiino krediiti ning riskivabasid spordiennustusi.

Kuidas auhindasid näha?

Vaata Unibeti pokkeri lobbi ülemist paremat nurka ning leia sealt Prize Drop ikooni. Auhinnad leiad sellele ikoonile vajutades.

Liitu Unibetiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...