Pakkumine on lõppenud

Keeruta nädalavahetusel Starburst Touch slotikal tasuta


Unibet kostitab 20 tasuta spinniga Starburstis

Eesoleval nädalavahetusel ootab sind Unibetis 20 tasuta spinni Starburst Touch mängus. Kokku 20 keerutust jagatakse välja neljas osas: laupäeval ja/või pühapäeval kell 12:00-15:00 ja 17:00-20:00. Iga kord sellel ajal mängu avades ootavad sind 5 tasuta keerutust.Kuidas saad oma tasuta spinnid kätte?

Tasuta keerutustuse saamiseks logi oma mobiililt või tahvelarvutilt Unibeti kontole, ava mäng ja naudi priisid spinne antud kellaajal.

Sul ei ole veel Unibetis kontot?

Kui sul pole veel Unibeti kontot, ootab sind tervitusboonus, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused NetEnti mängus Starburst. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

KEERUTA TASUTA SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...