Mängi siit Unibeti Live Blackjack'i


Unibet paneb Blackjacki lauda 3000€

Nädalavahetusel paneb Unibet Blackjack'i laudadesse 170 kuldset rahakaarti, mille väärtus on 3000€. Selleks, et endale rahakaart tõmmata ei tule teha muud, kui mängida kasiino Live Blackjack'i laudades ja jääda lootma õnnele, et diiler ühe neist sulle jagab. Kui nii juhtub, laekub sinu kontole kaardil olev summa järgmise kolme päeva jooksul. Pakkumine on saadaval mängijatele nii arvutis kui ka mobiilses Unibetis.KUIDAS SAADA TASUTA RAHA?

Unibeti Live Blackjack'i laudades läheb nädalavahetusel jagamisse kokku 170 kuldset kaarti, mille rahaline väärtus on 3000€. Rahakaardid lähevad jagamisse Live Blackjack'i laudades 1, 2, 3 ja 4 nende vahel, kes lauda istuvad. “Bet Behind” panused ei lähe pakkumisel arvesse.

Jagatavad kuldsed kaardid:

  • 20 kaarti väärtusega 50€
  • 50 kaarti väärtusega 20€
  • 100 kaarti väärtusega 10€

UNIBETIGA LIITUDES SAAD 100€ BOONUST JA TASUTA SPINNE

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Loe siit Invisible Man tutvustust Loe siit Dracula tutvustust Loe siit Lõunapargi poiste tegemistest Loe siit Steam Tower slotika tutvustust
Invisible Man Dracula South Park: Reel Chaos Steam Tower
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eestikasiino.com