Pakkumine on lõppenud

Unibet saadab sind Euroopa parimat jalkat vaatama

Kas oled unistanud, et saaksid Euroopa klubijalgpalli parimaid mänge staadionilt vaadata? Unibetiga tasub unistada, sest kui osaled UNIBET AVALÖÖGI pakkumises, võid just sina olla see õnnelik, kes näeb kahte mängu ja saab selleks käiguks taskuraha, hotellitoa ja piletid. Teine õnnelik saab sama paketi, aga ühele mängule ja kolmas kuni kümnes koht jagavad 4000 eurot sularaha. Lisaks peaauhindadele jagatakse iga nädal 1000 eurot sularaha.

Barcelona, R. Madrid, Chelsea, Manchester United või Bayern München– nüüd on sinu võimalus neid väljakul näha! Selleks ei tule teha muud, kui registreerida end Unibeti kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, osaleda kampaanias ja teha vähemalt 1-euone võitev jalgpalliennustus.

Võistlus toimub neli nädalat, kus iga nädal järjestatakse 100 edukamat mängijat.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...