Pakkumine on lõppenud

Ennusta Unibetis ja lenda Glosgowsse


Sõida Glasgowsse Live Ennustamise Meistrikatele

Unibet annab 10-le kvalifitseerujale võimaluse võita reis Unibet Open Glasgow-le ning osaleda 15000€ auhinnafondiga Live Ennustamise Meistrikatel, mis toimuvad laupäeval, 6. juunil.Lõplik edetabel kujuneb selle järgi, kellel on võistluse lõpuks kõige rohkem virtuaalset raha. Finaalis tuleb teha Unibeti keskkonnas lives ennustusi. Võitjateks on mängijad, kellel on ürituse lõpuks kõige rohkem raha.

Kõik 10 finalisti saavad iPadi, mille nad võivad endale päriseks jätta, ning panustamiseks 100 virtuaalset münti.

Milline on auhinnafond?

Auhinnafondiks olev 15 000 eurot jaguneb järgmiselt:

1. koht €8 000
2. koht €4 000
3. koht €2 000
4. koht €1 000

Kuidas osaleda?

  • Logi oma Unibeti kontole
  • Registreeru pakkumisele
  • Ennusta end finaalkohale

Sul ei ole veel Unibeti kontot?

Unibet tervitab oma uusi kliente tervitusboonusega, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

Kuidas meistrikatele kvalifitseeruda?

Kvalifitseerumine kestab 1. maist kuni 10. maini. Kümme parimat mängijat pääsevad Glasgow-sse finaali ning saavad iPadid. Edetabelit, mis on Unibeti lehel paremal küljel, uuendatakse kuni 11. maini igapäevaselt kell 15:00.

Edetabel kujuneb vastavalt sellele valemile: Panustatud summa X Sedelil olevate ennustuste arv X Sedeli koefitsient.

Näiteks: Tegid võitva 10 € kolmekordse kombinatsioonpanuse, mille koefitsientide summa on 5,5. Võitva ennustuse puhul on sinu võidetud punktide summa 10 x 3 x 5,5 = 165 punkti.

Kes saavad finaali?

Kui oled pakkumisse registreerunud, siis arvestatakse edetabelis kõiki sinu võitvaid live ennustusi. Seega, mida rohkem ennustusi teed, seda rohkem punkte edetabelisse kogud ning seda suurem tõenäosus on sul tõusta järgmisele tasemele. Kõigi võitvate ennustuste punktid liidetakse kokku ning kvalifikatsiooni 10 enim punkte kogunud mängijat kindlustavad endale koha finaalis.

Kvalifikatsioonidel edukaimad mängijad saavad täispaketi Glasgowsse, kus nad võistlevad Unibet Live Ennustamise Meistrivõistluse tiitli nimel.


Mis on auhinnapaketis?

Paketid sisaldavad:

  • Kaks ööd Hilton Glasgow Hotellis (1 William Street, Glasgow, G3 8HT)
  • Kohta Live Ennustamise Meistrivõistlustel
  • €200 reisikulude kompensatsiooni
  • Hommiku- ja õhtusööke
  • Pääset mängijate peole
  • iPadi

Kõik 10 finalisti saavad endale iPadi tahvelarvuti ja uue konto, kuhu on kantud 100 € virtuaalset raha. Lives Ennustamise Meistri tiitli saab mängija, kelle kontol on turniiri lõpus kõige rohkem raha. Finalistid peavad tegema vähemalt 30 live ennustust.

/go/unibetLIITU UNIBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...