Liitu siit Unibeti spordiennustusega ja saa boonust

Unibeti spordiennustused ja Unibet TV

Unibet on üks suurimatest veebikasiinodest, mis pakub muuhulgas ka online spordiennustust. Unibeti panustamisvõimalused on mitmekülgsed - võimalusi leidub tulihingelisele spordifännile ning neile, kes lihtsalt aegajalt ajaviiteks oma lemmikmeeskonnale panuseid panna tahab. Lisaks on Unibet turvaline ja usaldusväärne tagades mängijale parima mängukogemuse.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Aastal 2015 tunnistati Unibet The Gaming Intelligence Awards poolt ka maailma teiseks parimaks spordiennustuste keskkonnaks ja The International Gaming Awards poolt lausa esimeseks selles kategoorias. Samuti on Unibet saanud sotsiaalselt vastutustundliku operaatori auhindu mitmel erineval aastal ja mitmetest erinevatest kohtadest.

Põhjused, miks valida just Unibeti spordiennustus

Põhjused, miks liituda Unibeti spordiennustusega
24/7 sõbralik klienditeenindus

Loe, miks liituda Unibeti spordiennustusega
Väljapaistev liitumisboonus

Põhjused, miks Unibeti spordiennustusega liituda
Konkurentsitult parim live-streaming

Vaata tasuta Unibeti TV-d

Unibeti spordiennustuste lehel saad jälgida tuhaneid spordisündmusi tasuta Unibeti TV vahendusel. Selleks, et mänge tasuta Unibeti kaudu vaadata, peab sinu Unibeti kontol vähemalt 1 euro olema. Unibeti TV on sinu jaoks kasutatav ka siis, kui oled viimase 24h jooksul mõnele mängule ennustuse teinud. Ülekantavad sündmused leiad kalendrist - need on märgistatud TV-ikooniga. Samuti kuvab süsteem sulle kalendrisse ülekantavad sündmused, kui teed Unibeti TV kastikeses sellekohase märke.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibet kannab aastas otse üle rohkem kui 30 000 spordisündmust. Ülekandeid saad lisaks veebikasiinole jälgida ka mobiilses Unibetis.

Mis on Unibeti Ca$h-In funktsioon

Säästa Unibeti spordiennustuse Cash-In funktsiooniga raha

Unibet pakub spordile panustajatele ka ainulaadset Ca$h-In funktsiooni, millega sul on võimalik oma ennustused lõpetada ja rahaks teha juba enne mängu lõppu. Ja see võimalus on sul olemas kõikide live-panuste puhul. Ca$h-In funktsiooni kasutamiseks on sul vaja vaid vajutada Ca$h-In nuppu. Kui suur sulle pakutav summa on, sõltub juba mängust ja hetkeolukorrast. Summa võib olla nii väiksem, suurem, kui ka võrdne sinu panustatud summaga.

Ca$h-In funktsiooni on mõistlik kasutada eelkõige olukordades, kus sulle tundub, et sinu ennustus võib mängu lõpuks valeks osutuda, ja tunned et mõistlik oleks panustatud raha või vähemalt mingi osa sellest tagasi saada. Hea näitena võiks tuua välja näiteks Eesti ja Põhja-Iirimaa mängu, kus Eesti läks esimesel poolajal 25ndal minutil Konstantin Vassiljevi väravast juhtima 1:0. Kahjuks juhtus aga nii, et 77ndal minutil lõi Põhja-Iirimaa viigivärava ja juba 80ndal minutil läks juhtima. Olles mängu alguses panustanud Eestile ja esimest väravat nähes rõõmustada, tekib sul 77ndal minutil löödud viigiväravaga tunne, et seekord vist Eesti kahjuks siiski kaotab. Sel hetkel oleks sul olnud võimalus kasutada Unibeti Ca$h-In funktsiooni ja tõneäoliselt umbkaudu terve oma tehtud panus koheselt tagasi saada.

Liitu Unibetiga ja proovi järele

Kindlasti tuleb meeles pidada, et Ca$h-In funktsiooni on võimalik kasutada AINULT live ennustuste tegemisel, mängueelsete panuste puhul seda funktsiooni kasutada ei saa. Lisaks ei pakuta seda ka kombo panustega ja harva võib ka juhtuda, et Ca$h-In funktsioon ei ole mängu ajal ühel või teisel põhjusel kättesaadav.

Unibeti spordiennustuste äpp

Unibetil on spordiennustuste mugavamaks tegemiseks olemas ka mobiilis kasutatav spordiennustuste äpp, mille kaudu sul on võimalik leida parimad koefitsiendid, vaadata/striimida reaalajas rohkem kui 30 000 mängu aastas, saada teavitusi olulisemate mängude kohta ja loomulikult teha panuseid nii mängueelselt kui ka reaalajas mängu vaadates. Seega on Unibeti äpp, isegi kui panustamine on sinu jaoks pigem harv ajaviide, väga hea abimees kõigile spordifännidele, kes soovi korral alati telefonist mängu vaadata saavad. Tasuta spordivõistluste ülekannete hulgast võib leida lisaks muudele variantidele jalgpalli liigad Bundesliga, Primera División, Serie A, Ligue 1; tennises Grand Slämmid, ATP, WTA; Ameerika spordialadest NBA, NHL, MLB. Ja need on vaid kõigest mõned näited mängude kohta, mida sul on võimalik Unibeti kaudu tasuta reaalajas vaadata.

Mobiili kaudu esimese spordiennustuse tegemisel on sul võimalik saada ka Unibeti 10€ riskivaba ennustus.

Spordialad Unibeti spordiennustusportaalis

Unibetis on spordialade valik, millele panustada saad, üsna suur, võib-olla isegi Eesti kasiinode seas üks suurimaid. Eriti laialdasi panustamise võimalusi pakub Unibet jalgpallile ja tennisele, mille puhul lisaks suurele arvule liigadele ja mängudele on võimalik panuseid teha ka väga erinevatele olukordadele.

Loomulikult ei ole jalgpalli ennustused ja panustamine tennisele ainus, mille poolest Unibet silma paistab. Panused saab teha suurele arvule spordialadele, millele lisaks võib leida ka pisut veidramaid ennustamise võimalusi. Näiteks kui oled kokandushuviline, siis on sul võimalik teha oma panus Masterchef Australia 2019 võitjale. Või miks mitte uuele suvetemperatuuri rekordile Rootsis. Võimalik on panustada ka suurima püütud ahvena rekordi purustamisele. Ehk siis soovi korral leiavad panustamise võimalusi ka need inimesed, kes spordist kui sellisest võib-olla üldse ei huvitu.

Unibet Bet Builder – sinu personaliseeritud jalgpalli ennustussedel

Unibet pakub sulle võimalust teha jalgpalli ennustussedel, kuhu sul on võimalik lisada kuni 12 erinevat ennustust sama mängu kohta. Selleks on sul vaja vajutada Unibeti Bet Builder nuppu ja sinu ennustuse ehitamine võib alata.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Bet Builder ennustuse võitmiseks peavad kõik sinu valitud erinevad ennustused täppi minema. Isegi kui vaid üks ennustus valesti läheb, sinu ennustus tühistatakse.

Kui Unibeti Ca$h-In funktsioon on kasutatav vaid reaalajas ennustuste tegemiseks, siis Bet Builder funktsioon töötab hetkel vaid mängueelsete ennustuste tegemisel.

Unibeti spordiennustuste boonused ja pakkumised

Unibet pakub spordiennustajatele ka esimese sissemaksega tervitusboonust.

Sissemakseboonus kuni 50€, 10€ riskivaba ennustus ja 5 tasuta Starbursti keerutust

Tee oma esimene vähemalt 10 euro suurune esimene sissemakse ja saad Unibetilt boonusena 100% kuni 50 eurot sissemakse boonust, lisaks 10 euro suurune mobiilis kasutatav tasuta spordiennustus ja 5 tasuta keerutust ka NetEnt’i slotil Starburst.

Sissemaksed- ja väljamaksed Unibeti spordiennustusportaalis

Erinevalt mõnedest teistest meie poolt soovitatud online kasiinodest ei kasuta Unibet just paljusi erinevaid sissemaksemeetodeid. Sissemakseid on võimalik spordile panustamiseks teha läbi Eesti pankade, kasutades krediitkaarti või siis virtuaalrahakotte Neteller ja Skrill. Samas on Unibeti väljamaksed võrdlemisi kiired, mis tähendab, et saad soovi korral võidusummasid koheselt taaspanustada või need oma kontolt välja kanda. Olenevalt valitud makseviisist on miinimum sissemakse summaks tavaliselt 10 kuni 15 eurot.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Proovi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...