kasiino

videopokkeri

jackpot mängud

slots

lauamängud

Unibeti spordiennustused Unibet TVs

Unibet on üks suurimatest veebikasiinodest, mis pakub muuhulgas ka online spordiennustust. Unibeti panustamisvõimalused on mitmekülgsed - võimalusi leidub tulihingelisele spordifännile ning neile, kes aegajalt ajaviiteks oma lemmikule meeskonnale panuseid teevad. Lisaks onUnibet turvaline ja usaldusväärne tagades mängijale sedasi parima mängukogemuse.


Unibet € 100 no wagering bonus ja 10 tasuta spinni.

Erinevalt mõnedest teistest meie poolt soovitatud online kasiinodest, ei kasuta Unibet paljusid sissemaksemeetodeid. Saad deposiidi teha oma Visa või MasterCard andmetega, pangaülekandega, NetElleri ja Skrill'iga. Samas on Unibeti väljamaksed kiired, mis tähendab, et saad soovi korral võidusummasid koheselt taaspanustada või need oma kontolt välja kanda.

Põhjused, miks valida Unibeti spordiennustus

Põhjused, miks liituda Unibeti spordiennustusega 24/7 sõbralik klienditeenindus

Loe, miks liituda Unibeti spordiennustusegaVäljapaistev liitumisboonus

Põhjused, miks Unibeti spordiennustusega liitudaKonkurentsitult parim live-streaming

Vaata tasuta Unibeti TV-d

Unibeti spordiennustuses saad jälgida sadu Unibeti TV spordisündmusi tasuta. Selleks on vaja, et sinu Unibeti kontol oleks raha. Unibeti TV töötab ka siis, kui oled ööpäeva jooksul ennustuse teinud. Ülekantavad sündmused leiad kalendrist - need on märgistatud TV-ikooniga. Samuti kuvab süsteem sulle kalendrisse ülekantavad sündmused, kui teed Unibeti TV kastikeses märkme.

Sind ootavad aastas rohkem kui 30 000 otseülekannet. Ülekandeid saad lisaks veebikasiinole jälgida ka mobiilses Unibetis.

Unibeti spordiennustuse boonused

Säästa Ca$h-In funktsiooniga raha

Säästa Unibeti spordiennustuse Cash-In funktsiooniga raha

Unibeti ainulaadne Ca$h-In funktsioon pakub sulle võimalust oma live-ennustused enne mängu lõppu rahaks teha. Selleks vajuta Ca$h-In nuppu ja võta osa oma võitudest juba varakult välja või vähenda kaotuseid, enne kui on liiga hilja.

Ca$h-In funktsioon on osa Unibeti Live Spordiennustuse konsoolist. Lihtsalt kliki "Live Spordiennustuse" nupul ja vali mäng, millele soovid ennustust teha. Seejärel näed koefitsiente, saad määrata panuse suuruse ja oma valikut kinnitada. Funktioon võimaldab sul igal hetkel raha välja võtta sõltuvalt sinu panuse suurusest.

Näide:
Liverpool vs Chelsea tulemus on 0-0. Sina tegid 2.00 koefitsiendiga 10€ ennustuse, et Liverpool võidab. Mõni minut pärast teise poolaja algust läheb Liverpool 1-0 juhtima. Liverpooli võidu koefitsient langes nüüd 1.20 peale. Chelseal on olnud paar head võimalust ning kardad, et tuleb viik või Chelsea võib isegi võita. Sul on nüüd võimalik Ca$h-In funktsiooniga koheselt välja võtta 17€ (mitte 20€, nagu algse koefitsiendi järgi peaksid saama). Saad raha koheselt oma kontole, ükskõik, mis mängus edaspidi juhtub.

Unibeti ülipopulaarne lisaminutite kindlustuse (90+ kindlustuse) pakkumine on tagasi ka 2015/16 hooajal!

Uuel hooajal tagastame lisaks Premier Liigale ja Meistrite Liigale ka La Liga (Primera división) mängude kaotusi.

Saa osa Unibeti 90+ kindlustusest

Unibeti spordiennustus tagastab lisaks Premier Liigale ja Meistrite Liigale ka La Liga (Primera división) mängude kaotusi. Kasiino annab tagasi kõik kuni 100€ suurused Õige tulemus, Poolaeg/Täisaeg, Esimene Väravalööja ja Viimane Väravalööja kaotavad ennustused, kui mängus lüüakse värav pärast 90ndat minutit. Seda isegi siis, kui see värav polnud sinu ennustuse kaotuse põhjuseks. Selleks, et 90+ kindlustusest osa saada logi oma kontole ja v

Näide:
Tegi Machester United vs Liverpooli kohtumisele mängueelse ennustuse, et Rooney lööb kohtumise esimese värava, kuid tegelikkuses lööb 65. minutil selle Mata. 94. minutil lööb kohtumise teise värava Januzai. Sellisel juhul saad kuni 100€ kaotuse tagasi ehkki Rooney ei löönud ühtegi väravat.

Spordiennustusega liitudes 50€ ja 5 tasuta spinni

Registreeru juba täna Unibeti spordiennustusega ja tee panuseid oma lemmikule spordialale või sportlasele ja teeni boonust. Kui avad konto teenid 50€ sissemakseboonust ja 5 tasuta spinni Net Entertainment'i populaarsel Starburst videoslotil.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge

Egle

eestikasiino.com