Pakkumine on lõppenud

Osale Unibet Summer Bootcamp kampaanias siit

Võida enda osa 100 000€ auhinnast

Täida Unibeti pokkeri rahalaudades erinevaid saavutusi, kogu punkte ja saa edetabelis koht, mille eest sind rahaliselt auhinnatakse. Kokku kingib kasiino parimatele Unibet Summer Bootcamp kampaanias osalevatele pokkerimängijatele 100 000 eurot. Iga nädala lõpus jagatakse 250-le mängijale 10 000 eurot ning kampaania eelviimasel nädalal suisa 20 000 eurot. Kampaania kestab augusti lõpuni. Kui sul ei ole veel Unibetis kasutajat, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas kampaanias osaleda?

  • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Mängi pokkerit rahalaudades ja kogu saavutusi
  • Kogu Unibet Summer Bootcamp edetabeli punkte
  • Teeni kogutud punktide eest oma osa 100 000 eurost

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...