Pakkumine on lõppenud

Proovi Unibeti bingo algajate toas tasuta bingot

Võida tasuta bingoga 128 000€ jackpot

Unibet kutsub kõiki soovijaid tasuta bingoga oma õnne proovile panema. Selleks, et võita tasuta 128 000€ bingo jackpot ei tule teha muud, kui avada Unibeti kasiino konto ja valida omale bingonimi. Külasta bingo algajate tuba iga päev ajavahemikus 19:00 – 20:00 ning anna endale võimalus tasuta ja ilma sissemakseta bingo jackpot võita. Pealegi saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas võita tasuta bingo jackpot?

 • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
 • Ava tasuta Unibeti kasiino konto
 • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
 • Vali algajate bingo toa kasutajanimi
 • Mängi kaks nädalat tasuta bingot
 • Võida tasuta 128 000€ bingo jackpot

Unibet Bingo algajate tuba

Unibeti Bingo algajate tuba on Eesti aja järgi avatud iga päev ajavahemikus 19:00-20:00. Unibeti Bingo algajate toas mängimiseks ei ole sul tarvis eelnevalt sissemakset teha. Pakkumine on avatud kõigile uutele Unibeti mängijatele, kes valivad endale jututoa nime. Selleks mine Unibeti Bingo lobby’sse ja vali “my Bingo” sektsioon ning algajate bingo tuba.

Tasuta bingo mängude jooksul saadud võidud maksab Unibet välja bingo boonusvautšeritena, mida saad kasutada bingo piletite ostmiseks ning mini-mängudel keerutamiseks.

Unibeti algajate bingo toa funktsioonid

 • BOGOF - soeta üks pilet ning saa teine tasuta
 • 1&2To Go - saa enda osa auhinnafondist ning jaga auhinda,
  kui oled ühe või kahe numbri kaugusel täismajast
 • Fair 4 all - mängud, kus saad osta ainult kindla arvu pileteid
  ning kõigi võiduvõimalused on seega võrdsed

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...