Unibet TV

Unibet TV – tasuta spordisündmuste otseülekanded

Unibet on Eestis üks neist vähestest spordiennustusportaalidest, mis lisaks võimalusele panustada tuhandetele spordisündmustele annab ennustajatele ligipääsu ka nende võistluste reaalajas vaatamiseks. Unibet TV näitab iga aasta otseülekandeid kümnetelt tuhandetelt spordivõistlustelt.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kes Unibet TV otseülekandeid näha saab?

Kui spordiennustused on sinu kirg ja kui sa vähekenegi bettimise, panuste tegemisega Unibetis tegeled, siis on spordi otseülekannete vaatamise võimalus sinu jaoks alati olemas. Unibet TV on tasuta vaatamiseks kõigile ennustajatele, kes viimase 24 tunni jooksul on mõne panuse teinud, või kellel on Unibeti kontol mingigi raha. Vaid mõnikord harva võib juhtuda, et Unibet rakendab mõne kindla ülekande nägemiseks lisatasu, või lisakriteeriumid, aga seda juhtub pigem harva, ja ainult juhtudel kui ülekande tasud ebatavaliselt kõrged nende jaoks on.

Vaadates Unibeti spordisündmuste kalendrit, on otse ülekantavate mängude ja sündmuste kõrval TV-ikoon. Seega kõik spordisündmuste otseülekanded on lihtsalt leitavad. Soovi korral saad kalendris kuvada AINULT  need sündmused, mida otse üle kantakse. Selleks pead lihtsalt õigesse kohta märke tegema.

Mis spordialasi reaalajas Unibet TV kaudu vaadata saab?

Unibet Tvs saab vaadata väga paljusi erinevaid spordialasi, liigasi, mänge ja võistlusi. Ainuüksi jalgpalli puhul on sul võimalik reaalajas vaadata mänge, mis toimuvad liigades nagu Inglise Premier League, Meistrite liiga ,Copa del Rey, Bundesliga, Euroliiga, samuti kantakse üle paljusi sõpruskohtumisi ja muid rahvusvahelisi turniire. Kindlasti on võimalik näha ka mitmeid Eestis toimuvaid mänge. Ja loomulikult on sul võimalik näha kõiki olulisemaid korvpalli kohtumisi, tennist, hobuste võiduajamisi ja palju muud.

Jalgpalli otseülekanded Unibet TV's

Nagu juba mainitud, on Unibetis võimalik vaadata sadu jalgpalli otseülekandeid iga kuu. Vaadata on võimalik lisaks peamistele suurtele liigadele nagu Inglise Premier League, Meistrite Liiga ja Bundesliga, ka erinevaid teisi nii Euroopa kui ka rahvusvaheliste liigade mänge.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Isegi kui sa parasjagu mängudele panustada ei soovi, on sul sellegipoolest võimalus mänge Unibet TV kaudu reaalajas tasuta vaadata. Seda muidugi eeldusel, et eelpool mainitud tingimused on täidetud.

Tennise ülekanded Unibet TV's

Unibetis on võimalik vaadata ka väga head valikut tennisematsidest. Olenemata sellest, kas soov on vaadata mõnda Kaia Kanepi, Anett Kontaveiti või kellegi teise mängu, tõenäosus on suur, et Unibet TV's on see mäng leitav. Et aga enne vaatamise plaani tegemist kindel olla, et mõnda konkreetset mängu ka tegelikult otse üle kantakse, vaata see eelnevalt järele Unibet TV kalendrist.

Korvpalli otseülekannete vaatamine

Lisaks suurele arvule tennise ja jalgpalliülekannetele on Unibet TV's ka korvpallile palju rõhku pandud. Lisaks erinevatele liigadele ja Euroopa korvpallile saab muuhulgas vaadata ka enamikke NBA mänge. Vaata oma lemmikmeeskondade mänge reaalajas ja panusta kas soosikule või sinu loodetavale soosikule. Reaalajas panuste tegemine ei ole kunagi nii lihtne olnud.

Tutvu hobuste võiduajamisega

Kuigi Suurbritannias on hobuste võiduajamine üsna tavaline ja panuste tegemiseks päris populaarne spordiala, siis Eestis on selle fännamine ja ka sellele panustamine alles lapsekingades. Küll aga on tegemist maailmamastaabis ülimalt populaarse spordiga ja vähe on neid kes poleks väljaspool Eestit kuulnud asjast nagu The Grand National, mis on üks prestiižemaid võistlusi selles valdkonnas ja mida vaatab iga aasta üle 50 miljoni inimese. Nii The Grand Nationali kui ka mitmeid teisi hobuste võiduajamisi üle kogu maailma on tõenäoliselt võimalik vaadata ka reaalajas Unibet TV kaudu.

Kas Unibet TV on päriselt reaalajas nähtav?

Unibet TV viivitus on tavaliselt samasugune nagu tavaliste teleülekannete puhul, ehk siis kuni 10 sekundit. Loomulikult, selleks et viivitus konkreetselt sinu jaoks suuremaks ei läheks, on oluline hea internetiühenduse olemasolu. Nii et enne vaatamise alustamist pane kinni kõik oma torrentid ja kõik muud võimalikud kiiruse allatoojad.

Liitu Unibetiga ja vaata tasuta otseülekandeid

Kas Unibet TV on nähtav ka mobiilis?

Unibet TV’d on võimalik vaadata ka mobiilse Unibeti kaudu oma nutitelefonist või siis kasutades tahvelarvutit. Ja nõuded tasuta reaalajas spordisündmuste vaatamiseks nutitelefoniga on täpselt samad nagu arvutiski – oluline on kiire internetiühendus, ja kas mingi raha sinu Unibeti kontol või tehtud panus viimase 24 tunni jooksul.

Unibet TV tehnilised nõuded

Selleks, et sa kindlasti Unibet TV kaudu otseülekandeid näha saaksid, peab su arvutisse olema installeeritud Java ja Flash Player, ja soovitatavalt kindlasti nende viimase versioonid.

Valmis? Liitu Unibetiga täna ja saa osa nende spordiennustuste tervituspakkumistest!

€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...