Pakkumine on lõppenud

Osale Unibeti Kahekümne Seitsme turniiril

Unibetis toimub Kahekümne Seitsme Sari

Selleks, et Unibeti mängijad saaksid oma bankrolli suurendada, toimub 27 turniiriga sari. Kõik need erilised turniiris, mis võivad su bankrolli märkimisväärselt suurendada, on madala sisseostuga ja toimuvad mugavatel aegadel. Unibeti Kahekümne Seitsme Bankrolli Sari toimub 17. jaanuarini. Turniirid tunned ära selle järgi, et nende nimes on "Twenty Seven" ja ürituse number.Millised turniirid sarjad toimuvad?

Kahekümne Seitsme Sari on Unibeti eriline sari, mille madala sisseostuga turniirid toimuvad mugavatel aegadel.

€4000 Final Twenty Seven

Unibet annab kõigile etapivõitjatele pääsme 4000€ auhinnafondiga turniirile. Selles turniiris võistled teiste võitjate vastu, mis tähendab, et mängid maksimaalselt 27 mängija vastu, sest sarjas on kokku 27 etappi. Võitja saab 1500€ ning kokku jagatakse rahalisi auhindu viiele parimale.

€1000 Twenty Seven Tournament

Kui mängid Unibetis vähemalt kümnel turniiril 27-st, siis saad osaleda ka 1000€ auhinnafondiga turniiril, kus rahalise auhinna jagavad 80 parimat mängijat.

Teeni Unibetiga liitudes 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...