Pakkumine on lõppenud

UNibeti uue aasta pakkumine

Uue aasta pakkumine: 10 000 tasuta keerutust pluss 4800€

Unibet annab oma mängijatele sellel nädalal ning ka järgneval kahel nädala võimaluse oma osa võtta 10 000 tasuta spinnist ning 4800€ sularahast. Kolme nädala jooksul toimuvast kampaaniast osa võtmiseks on kampaania jooksul vaja igal nädalal mängida Unibetis kas minimänge või siis bingot.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kampaania auhinnad jagunevad kolme erineva nädal vahel ning igal nädalal on osa võtmiseks vaja mängida erinevaid mänge.

1. nädal – minimängud, 6. jaanuar kuni 12. jaanuari südaöö

Mängi mistahes Unibeti minimänge, ning 20 parimat mängijat (või siis pigem, õnnelikumat, kuna tegemist on suurima ühtlustatud panusega teenitud võitude edetabeliga, kus arvestatakse sinu 10 järjestikust keerutust) saavad iga päev 20 tasuta keerutust. Kvalifitseerumiseks tuleb teha vaid vähemalt 10 järjestikust vooru, kus sinu panus on vaid vähemalt 0,05€.

Lisaks on auhinnad ka nädala parimatele. Nädala parima 100 mängija seast valitakse loterii põhimõttel 20 parimatest parimat, kes kõik võidavad veel 200 tasuta spinni lisaks.

2. nädal on bingonädal, 13. jaanuar kuni 19. jaanuari südaöö

Sellel nädalal on kampaanias osalemiseks vaja mängida bingotubades The Pitch, The Arena või All Stars.

Taaskord on kaks edetabelit. Igapäevase edetabeli 20 parimat saavad kõik tasuta 20 eurot, ning nädala edetabeli 100 parima seast valitakse taas juhusel põhinevalt välja 20 parimat, kes kõik saavad endale 200 eurot lisaks.

Nõuded on taas samasugused nagu esimesel nädalal.

3. nädal on taas minimängude nädal, 20. jaanuar kuni 25. jaanuari südaöö

Tegemist on täpselt samasuguse turniiriga nagu esimesel nädalal, samad on nõuded ja samad on ka auhinnad.

Kui sul veel Unibeti kontot ei ole, siis praegu on parim aeg selle loomiseks.

Liitu Unibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...