Pakkumine on lõppenud

Unibeti espordi pakkumise promo

Tasuta 5€ panus espordile panustamise eest

Tee tänasest kuni 2 novembrini Blast Pro Series e-spordi turniirile kaks matšieelset ja kaks live-panust, kus iga panuse suuruseks on vähemalt 5€ ning iga panuse koefitsiendiks vähemalt 1.4, ning saad Unibetilt tasuks kohe ühe 5€ tasuta panuse, mida saad kasutada taaskord e-spordile panustamiseks.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Sellest kampaaniast osa võtmiseks ei ole sul vaja teha muud kui panustada hetkel Kopenhaagenis toimuvale Blast Pro Series turniirile. Kui sa ei ole e-spordile panustamisega veel alustanud, siis just praegu on selleks hea aeg. Uuri, millega tegu, tee oma esimesed panused, ja võta boonusena vastu ka oma tasuta panus.

Meelde tuleks veel jätta järgnev:

  • Tasuta panus tuleb ära kasutada ühe korraga – seda ei ole võimalk jagada mitmeks väiksemaks panuseks.
  • Tasuta panus tuleb ära kasutada seitsme päeva jooksul.
  • Tasuta panusega võidetud summa on võidusumma miinus tasuta panus. Ehk siis panustades 5 eurose tasuta panuse 1.7 koefitsiendiga tulemusele, ja sa võidad, siis sinu võidu suurus on 1.7x5-5, ehk 3.5 eurot.

Panusta e-spordile Unibetis


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...