Pakkumine on lõppenud

Unibeti advendikalender - vägevad pakkumised kogu kuu

Loe jõuludeni jäänud päevi koos Unibetiga. Kasiino avab oma jõulukalendri tänasega ühes 5 tasuta keertusega jackpotimängudes. Sina valid, kas lõbutsed Cosmic Fortune või Mega Fortune Dreams slotikal. Uued pakkumised ootavad sind iga päev ja sedasi kuni jõuludeni välja. Ükskõik, kas mängid pokkerit, kasiinos või teed spordiennustusi - kõik leiavad endale midagi. Pealegi, pane tähele, et kui kasutad iOS opsüsteemiga seadet, siis saad alla laadida ka ülimugava Advendikalendri äppi!

Kuidas ma saan oma tänased tasuta spinnid?

Esmalt tuleb sul hakata Unibeti kasutajaks või logida sisse olemasoleva kontoga ning registreeruda Advendikalendrisse. Seejärel mängi pärisraha eest jackpotimänge ning naudi tasuta keerutusi.

  • Panusta 25 eurot ja saa 10 tasuta keerutust
  • Panusta 50 eurot ja saa 25 tasuta keerutust
  • Panusta 100 eurot ja saa 50 tasuta keerutust

Tasuta keerutused on saadaval ainult tänase, 1. detsembri südaööni kas mängus Cosmic Fortune või Mega Fortune Dreams. Tasuta keerutusi saad kasutada mängul, mille esimesena avad.

See pole veel kõik! Panusta ükskõik millisel Unibeti jackpoti mängul täna ja homme allolev summa ning saa tasuta lisakeerutusi!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...