Pakkumine on lõppenud

Unibeti Betting Freeroll kampaania

Tasuta €500 freeroll spordipanuse eest

Unibet annab spordiennustusega tegelejatele võimaluse mängida €500 auhinnafondiga Betting Freerollidel. Spordile panustamine on huvitav, aga mõnikord on hea ka pokkerit mängida ja teiste mängijatega rinda pista, ja seda on eriti hea teha tasuta.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

€500 Betting freerollid toimuvad igal esmaspäeval ja neljapäeval kell 22.00.

Kuidas tasuta piletit saada?

  • Tasuta pileti saamiseks peab sul olema Unibeti konto. Kui sul seda veel ei ole, loo see siin.
  • Seejärel pead sa esimese freerolli pileti saamiseks tegema ajavahemikul teisipäevast neljapäevani ühe vähemalt €10 spordipanuse.
  • Kui soovid saada piletit ka teisele freerollile, pead sa tegema ajavahemikul reedest kuni esmaspäevani veel ühe vähemalt €10 spordipanuse.
  • Kui tingimused täidetud, leiad oma tasuta €500 Betting Freeroll pileti logides sisse Unibeti pokkerirakendusse ja avades seal oma profiili. Soovi korral saad turniirid leida pannes pokkerikliendi turniiride otsingusse märksõna „Betting”.

Panusta Unibetis spordile!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...