Pakkumine on lõppenud

Unibeti Halloweeni promo

Unibeti Halloweeni slotiturniir

Võida 3000 eurot vaid ÜHE keerutusega! Unibeti Halloweeni pidustuste raames toimub slotiturniir „Komm või Pomm”, mille auhinnafondiks on 20 000 eurot. 


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Auhinnafond läheb jagamisele 250 ühe keerutusega kõige rohkem võitnud mängija vahel. Sinu panuse suurus ei ole oluline, kuna võites näiteks 1 eurose panusega 1000 eurot või 0.1 eurose panusega 100 eurot on turniiri raames sama väärtusega.

Turniiris osalevad mängud

Turniiris osaleb 10 mängu – Blood Suckers, Lost Vegas, Demon, Rise of Dead, PolterHeist, Immortal Romance, Wolf Hunters, Halloween Jack, ja Dracula.

Kuidas turniirist osa võtta?

  • Turniirist osa võtmiseks loo Unibeti konto. Või logi sisse oma olemasoleva kasutajaga.
  • Mine Unibeti Pakkumiste lehele ja leia sealt „Komm või Pomm” kampaania, mille leiad kasiino pakkumiste alt.
  • Mine selle pakkumise lehele ja registreeru turniirile. Registreerumine on turniirist osavõtmiseks vajalik.

Lisainfo

  • Turniir kestab 25. oktoober kuni 1. november 2019 (kell 00.59).
  • Turniiril osalemiseks on vajalik minimaalselt vaid ÜKS vähemalt 10 sendine keerutus mõnel turniiril osaleval slotil.
  • Võidetud rahal puudub igasugune läbimängimise kohustus.

Tahad oma õnne proovile panna? See on sinu võimalus. Soovi korral võid ju teha vaid ühe keerutuse näiteks igal osaleval slotil, ja loota õnnele. Või siis valid nende seast välja vaid ühe sloti, kulutada vaid 10 senti, ja vaadata, kas see keerutus toob sulle suure võidu või mitte. Loomulikult võid keerutada ja õnne proovile panna ka tunduvalt rohkem.

Keeruta, keeruta Unibetiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...