Pakkumine on lõppenud

Jõulumaaga kampaania

Unibeti jõulumaagia 150 000€ kampaania

Unibetis võib mõnel jõuluslotil mängimine ennast kuhjaga ära tasuda. Mängi mänge Jingle Spin, Santa vs Rudolf, Secrets of Christmas või Finn and the Swirly Spin ja saad iga 20 euro läbi mängimise eest loosipileti. Ning loosipiletite arv ei ole piiratud. Mängi nii palju kui tahad – ning mida rohkem mängid, seda rohkem suurendad enda võiduvõimalusi.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kokku jagatakse välja 150 000€ ja see auhinnafond jagatakse 4047 mängija vahel.

Kampaania toimub 1. detsember kell 01.01 kuni 9. detsember kell 00.59. Võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 12. detsembril. Esikoht saab lausa 3000€ puhtalt kätte, või siis 2000€ ettemakstud krediitkaardil. Ning nagu selliste kampaaniate puhul ikka – läbimängimise nõuet sinu võitudel ei ole.

Tegemist on kampaaniaga, mis ei ole eksklusiivselt saadaval vaid Unibetis, vaid sellest saavad osa võtta mängijad mitmetest kasiinodest, mis pakuvad mängutootja NetEnt mänge.

Liitu Unibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...