Pakkumine on lõppenud

Unibeti boonusraha live kasiinost

5€ boonusraha live kasiinost: Unibeti pakkumine esmaspäeviti

Unibet annab kolmel esmaspäeval - 15. juunil, 22. juunil ja 29. juunil – live kasiinos mängijatele 5€ boonusraha. Boonusraha saamiseks ei ole vaja teha muud kui lihtsalt mängida vähemalt 20€ eest Evolution Gamingu mänge. Valida võib nelja erineva live kasiino mängu seast, milleks on Evolution Live Roulette, Lightning Roulette, Mega Ball ja Monopoly Live.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Selleks, et kampaaniast osa võtta, on eelnevalt kindlasti vaja ka kampaaniaga liituda. Kui sa seda ei tee, siis sinu mänguringid antud kampaanias arvesse ei lähe.

Kui oled kampaaniaga liitunud ja seejärel boonusraha kätte saanud, on vaja see boonusraha ka mistahes kasiinomängudes 25x läbi mängida. Reeglina selliste suurte läbimängimise nõuetega kampaaniaid me väga ei mainiks. Küll aga on antud kampaania puhul boonusraha saamine ülilihtne ning seetõttu on selle puhul taoline läbimängimise nõue arusaadav, ja kampaaniast osa võtmine siiski mõistlik.

Liitu Unibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...