Pakkumine on lõppenud

Unibet käsipallile panustamine

Käsipalli MM-i jackpot on 30 000€

Panusta kuni 16. detsembrini käsipallile ja võid võita 500 €. Unibeti kampaania kestab kaks nädalat ja mõlemal nädalal on kümnetel inimestel võimalik võita vaid 5 eurose panuse tegemise eest 500€ auhind. Esimesel nädalal (või tegelt küll pisut pikemal peridoodil) antakse välja 40 auhinda, kõik 500 € väärtusega, ning teisel nädalal antakse välja 20 samaväärset auhinda.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas käsipalli kampaaniast osa võtta?

  • Tee vähemalt 5 eurone ennustus naiste käsipalli maailmameistrivõistluste tulemusele, ja tee seda ajavahemikus 28. november kuni 16 detsembri varahommik kell 00.59.
  • Kampaania raames lähevad arvesse nii matšieelsed kui ka live-panused, ja ei oma tähtsust ka see, kas teed üksik-, mitmik- või süsteempanuseid.
  • Kui tavaliselt on selliste kampaaniate puhul oluline panustada mingi kindla minimaalse koefitsiendiga, siis selle kampaania puhul seda nõuet ei ole.
  • Iga 5 eurone panus annab sulle ühe loosipileti.
  • Loosimised toimuvad 8. detsembril ja 16. detsembril.
  • Igal mängijal on selle kampaana jooksul võimalik võita vaid üks 500€ auhind.

Liitu Unibetiga juba täna!

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...