Pakkumine on lõppenud

Unibeti kevadkalender

Kevadkalender Unibetis – üllatused iga päev

Kevade saabumise puhul teeb Unibet sulle terve aprilli kuu jooksul iga päev üllatusi. Tegemist on omamoodi kevadise advendikalendriga, kus ootusärevus uue akna avamisel on alati sees.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Pakkumised on erinevad iga päev ja need võivad olla nii ühepäevased slotiturniirid, boonuse pakkumised, või siis misiganes tüüpi teistsugused kampaaniad, mille käigus võib tõenäoliselt saada ka tasuta spinne või raha.

Millised need pakkumised täpsemalt olema saavad, seda ei oska me sulle praegu öelda. Aga igapäevased üllatused on alati head.

Hoia Unibeti kevadkalendril pilk peal ja võta sellest viimast.

Liitu Unibetiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...