Pakkumine on lõppenud

Osale Unibeti Grande turniiril


Unibeti live-kasiinos läheb jagamisele 5000 eurot

Sellel nädalal toimub Unibeti live kasiinos turniir Grande laudadel, kus paremiku vahel läheb jagamisele 5000 eurot. Esikohale on seejuures garanteeritud 2500€. Ülejäänud summa läheb jagamisele kümne turniiri võidukama vahel.Millised turniiri on võidusummad?

Oma edetabelikohta saad vaadata turniiril osaleva mängu parempoolsel küljel. Võidu saavad kümme parimat mängijat. Esikohale on garanteeritud 2500 eurot sularaha:

1. koht saab 2500€
2. koht saab 1000€
3. koht saab 500€
4. koht saab 250€
5. koht saab 250€
6. koht saab 100€
7. koht saab 100€
8. koht saab 100€
9. koht saab 100€
10. koht saab 100€

Sul ei ole veel Unibeti kontot?

Kui sul pole veel Unibeti kontot, ootab sind tervitusboonus, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

OSALE TURNIIRIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...