Pakkumine on lõppenud

Unibeti slotiralli

Unibeti 20 000€ auhinnafondiga slotipidu

Kui soovid oma õnne odavalt proovile panna ja anda omale võimaluse võita kuni 3 000€, siis see slotiturniir on mõeldud just sulle. Kokku jagatakse ära 20 000€ ja auhindu jagub 250-le õnnelikumale mängijale. Võitmiseks on sul vaja vaid saada suurima ühtlustatud panusega võit mõnes kampaanias osalevas slotis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Osalevad slotid on Victorious, Twin Spin, Gonzo’s Quest, Finn’s Golden Tavern, Dead or Alive 2, Butterfly Staxx 2, Reel Rush 2, Starburst, Jumanji, Narcos.

Minimaalne panus osalemiseks on 20 senti ning pakkumisele peab kindlasti eelnevalt ka Unibeti kampaaniate lehel registreeruma.

Pakkumine kestab 6. jaanuarist kuni 12. jaanuari südaööni.

Osale Unibeti slotipeol


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...