Pakkumine on lõppenud

Osale Unibeti slotiturniiril ja võida oma osa 250-eurost

Unibet jagab slotiturniiri parimatele 250€

Unibetis toimuvad igal tööpäeval põnevad turniirid. Täna kutsub kasiino sind keerutama NetEnt'i ja Microgaming'u videoslottidel Big Bad Wolf, Foxin Wins, Piggy Rihes ja Gorilla Go Wild. Turniiril osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasutajaga kell 19:00 Unibeti kasiinosse, keerutada 20 järjestikkust ringi pärisraha panustega ühel või kõigil neist slotikatel. Viis parimat mängijat jagavad 250€.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas turniiril osaleda?

 • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
 • Logi oma kasutajaga kasiinosse või ava konto
 • Vali lemmik loomateemalistest slotikatest
 • Keeruta 20 järjestikust ringi
 • Mängi minimaalselt 20 sendiste panustega
 • Ole viie parima mängija seas
 • Jagate 250-eurose auhinnaraha

Auhinnaraha jagunemine

Slotiturniiri 250-eurose auhinnafondi jagavad viis parimat mängijat. Võitjaks tuleb see, kellel on suurim ühtlustatud panusega võit 20 ringi jooksul.

 • 1. koht võidab 150€
 • 2. koht võidab 50 €
 • 3 - 4. koht võidavad 20€
 • 5. koht võidab 10€

Tutvu Piggy Riches videoslotiga siin

Net Entertainment'i mänguautomaat, mille teevad viiel rullikul ja 15-panusereal atraktiivseks lahedad karakterid - härra ja proua Põrsake. Niisamuti tõik, et oma panuseid saad vastavalt enda soovidele ja võimalustele muuta laial ampluaal - alates ühest eurosendist kuni 75-euroni välja. Sinu ülesandeks on selles mängus püüda külluses kümblevaid põrsakesi, nautida põnevat boonusmängu ja keerutada tasuta spinnidega.

Teeni Unibetiga liitudes 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi teisi põnevaid NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...