Pakkumine on lõppenud

Soovita sõbrale Unibetti ja teeni raha

Soovita Unibetti sõbrale ja saa 1500€

Kas sulle meeldub Unibeti kasiino? Miks mitte, soovita kasiinot ka oma sõpradele ja teenige mõlemad sellelt kasu. Sina saad iga liitunud sõbra eest 50 eurot päris raha ja 15-eurose tasuta panuse ning sõber saab tervitusboonuseks 50€ ulatuses oma esimesele sissemaksele 100% juurde. Sina saad kasiinot kokku soovitada 30-le sõbrale ning teenida seega 1500 eurot.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas kutsuda sõpru Unibetti?

  • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaandmetega kasiino kontole
  • Aktiveeri Unibeti Soovita Sõbrale Programm
  • Saada e-maili kaudu sõpradele kutseid
  • Teeni iga kasiinoga liitunud sõbra eest 50 eurot
  • Teeni soovituste eest kokku 1500 eurot

Tasuta 15-eurone jalka ennustus

Kui sinu sõber liitub Unibetiga hiljemalt 10ndal juulil, siis saad lisaks 15-eurose tasuta ennustuse. Tasuta ennustust on võimalik kasutada ainult jalgpalli EM-i mängudele ennustuste tegemiseks. Tasuta ennustus kantakse sinu kontolekolme päeva jooksul pärast seda, kui su sõber teeb oma esimese sissemakse.

Jälgi jalkat Unibet TV vahendusel

Unibeti spordiennustuses saad jälgida sadu Unibeti TV spordisündmusi tasuta. Selleks on vaja, et sinu Unibeti kontol oleks raha. Unibeti TV töötab ka siis, kui oled ööpäeva jooksul ennustuse teinud. Ülekantavad sündmused leiad kalendrist - need on märgistatud teleri ikooniga. Samuti kuvab süsteem sulle kalendrisse ülekantavad sündmused, kui teed Unibeti TV kastikeses märkme.Sind ootavad aastas rohkem kui 30 000 otseülekannet. Ülekandeid saad lisaks veebikasiinole jälgida ka mobiilses Unibetis.

Proovi siit Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...