Liitu Unibetiga siin ja saa osa boonusest, tasuta spinnidest ja unikaalsetest turniiridest

Osale uue mängija 4000€ turniiril

Kas sa oled juba Unibeti kasutaja? Kui ei, saad siit konto avada ja nautida suurepäraseid tervitusboonuseid. Iga Unibetiga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust, 5 tasuta spinni Net Entertainment'i kultusmängus Starburst ja võimaluse osaleda 4000€ turniiril.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.KUIDAS TURNIIRIDEL OSALEDA?

  • Liitu Unibeti kasiinoga SIIN
  • Seejärel saadab kasiino sulle kutse turniiridel osalemiseks
  • Tee esimene sissemakse ja naudi tasuta boonusraha ja spinne
  • Naudi mängu ja jahi tasuta lisaraha

LIITUDES UNIBETIGA SAAD 100€ JA TASUTA SPINNE

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

Eestikasiino.com