Pakkumine on lõppenud

Keeruta mobiilses Unibetis tasuta spinnidega


Saa Unibetis 10 mobiilset tasuta spinni

Panusta täna Unibeti mobiilses kasiinos vähemalt 10€ ja teeni sellega 10 tasuta mobiilset keerutust. Pakkumises saad keerutada sellistel videoslottidel nagu Invisible Man, Dracula, South Park Reel Chaos ja/või Steam Tower.Kuidas saada tasuta spinne?

Panusta pühapäeva jooksul mobiililt või tahvelarvutilt vähemalt 10€ ja saa 10 tasuta mobiilset keerutust. Tasuta keerutused kantakse sinu kontole 72 tunni jooksul.

  • Külasta Unibeti mobiilset kasiinot SIIT
  • Panusta mängudel Invisible Man, Dracula, South Park Reel Chaos ja/või Steam Tower.
  • Tee vähemalt 10€ panus
  • Naudi 10 mobiilset tasuta spinni

Ava konto ja saa 100€ boonust ning 5 tasuta spinni

Liitu Unibetiga ja saa oma esimese sissemaksega kuni 100€ boonust ja 5 tasuta spinni Net Entertainment'i mängus Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.

Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Loe siit Steam Tower tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Tutvu siin Starbursti mänguga
Loe siit videosloti tutvustust
Steam Tower Reel Chaos Starburst  Invisible Man
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...