Unibetis on Action Betting võimalus

Unibet kutsub sind uutmoodi mängu põnevust kogema. Nimelt on Unibeti spordiennustuses saadaval nüüdsest uus Action Betting võimalus. See tähendab, et saad oma lemmikutele välgukiirusel ennustada. Näiteks teha panus tennise järgmisele punktile, korvpallis sellele, kas järgmine on kahepunkti-, kolmepunkti- või hoopis vabavise ning isegi jalgpalli sisseviskele jne.

KUIDAS TEHA ACTION BETING?

Külasta Unibeti spordiennustust, leia live ennustamise juurest välgu logo ning aseta oma panused. Võidud jõuavad sinu kontole kõigest sekunditega.

Säästa Unibeti spordiennustuse Cash-In funktsiooniga raha

Unibeti ainulaadne Ca$h-In funktsioon pakub sulle võimalust oma live-ennustused enne mängu lõppu rahaks teha. Selleks vajuta Ca$h-In nuppu ja võta osa oma võitudest juba varakult välja või vähenda kaotuseid, enne kui on liiga hilja.

Ca$h-In funktsioon on osa Unibeti Live Spordiennustuse konsoolist. Lihtsalt kliki "Live Spordiennustuse" nupul ja vali mäng, millele soovid ennustust teha. Seejärel näed koefitsiente, saad määrata panuse suuruse ja oma valikut kinnitada. Funktioon võimaldab sul igal hetkel raha välja võtta sõltuvalt sinu panuse suurusest.

Näide:
Liverpool vs Chelsea tulemus on 0-0. Sina tegid 2.00 koefitsiendiga 10€ ennustuse, et Liverpool võidab. Mõni minut pärast teise poolaja algust läheb Liverpool 1-0 juhtima. Liverpooli võidu koefitsient langes nüüd 1.20 peale. Chelseal on olnud paar head võimalust ning kardad, et tuleb viik või Chelsea võib isegi võita. Sul on nüüd võimalik Ca$h-In funktsiooniga koheselt välja võtta 17€ (mitte 20€, nagu algse koefitsiendi järgi peaksid saama). Saad raha koheselt oma kontole, ükskõik, mis mängus edaspidi juhtub.

Unibeti ülipopulaarne lisaminutite kindlustuse (90+ kindlustuse) pakkumine on tagasi ka 2015/16 hooajal!

Uuel hooajal tagastame lisaks Premier Liigale ja Meistrite Liigale ka La Liga (Primera división) mängude kaotusi.

Saa osa Unibeti 90+ kindlustusest

Saa osa Unibeti spordiennustuse 90+ kindlustus

Unibeti spordiennustus tagastab lisaks Premier Liigale ja Meistrite Liigale ka La Liga (Primera división) mängude kaotusi. Kasiino annab tagasi kõik kuni 100€ suurused Õige tulemus, Poolaeg/Täisaeg, Esimene Väravalööja ja Viimane Väravalööja kaotavad ennustused, kui mängus lüüakse värav pärast 90ndat minutit. Seda isegi siis, kui see värav polnud sinu ennustuse kaotuse põhjuseks. Selleks, et 90+ kindlustusest osa saada logi oma kontole ja v

Näide:
Tegi Machester United vs Liverpooli kohtumisele mängueelse ennustuse, et Rooney lööb kohtumise esimese värava, kuid tegelikkuses lööb 65. minutil selle Mata. 94. minutil lööb kohtumise teise värava Januzai. Sellisel juhul saad kuni 100€ kaotuse tagasi ehkki Rooney ei löönud ühtegi väravat.

SPORDIENNUSTUSEGA LIITUDES 50€ JA 5 TASUTA SPINNI

Registreeru juba täna Unibeti spordiennustusega ja tee panuseid oma lemmikule spordialale või sportlasele ja teeni boonust. Kui avad konto teenid 50€ sissemakseboonust ja 5 tasuta spinni Net Entertainment'i populaarsel Starburst videoslotil.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust