Pakkumine on lõppenud

Võida Bridesmaids slotikal keerutades vägevaid auhindu


Osale Bridesmaids slotika loosis

Unibeti saabus uus Bridesmaids slotikas ja selle puhul annab kasiino kõigile,kes seda mobiilist või arvutist mängivad, võimaluse võita sularaha ja erinevat nänni. Iga panustatud 50€ eest saad ühe loosi hääle. Hääli võid loosiks koguda nii palju kui ise soovid.Loosimised ja auhinnad

Pane tähele, et iga võidetud pilet osaleb kõigil neljal loosil. Unibet annab igal neljapäeval rahalisi auhindu ning kampaania lõppedes toimub loos, kus viis õnnelikku mängijat saavad valida kahe auhinna vahel. Vaata allolevast tabelist, millised auhinnad loosi lähevad.

Vaata millseid on Unibeti Bridesmaids kampaania auhinnad siit

Kuidas loosis osaleda?

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Logi sisse oma kasutajaga
  • Ava uus Bridesmaids videoslot
  • Kogu iga panustatud 50€ eest üks hääl loosimiseks

Sul ei ole veel Unibeti kontot?

Iga Unibetiga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i
Starburst videoslotil.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

OSALE LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...