Pakkumine on lõppenudÜtle, mis on sinu lemmikslott ja võida 50 tasuta spinni

Eelmisel nädalal said kolm Mariakat eneselegi üllatuseks vaid mõneeurose panusega keerutades kopsaka võidu. Nii võitis näiteks üks mängija 1-eurose panusega keerutades koguni 13 371 €. Anna meile teada, milline on sinu lemmikslott. Vastutasuks loosime koostöös Maria kasiinoga ühele õnnelikule 50 tasuta spinni, et saaksid ka oma õnne proovile panna.Sinu nimi võib olla siin juba järgmine nädal

Eelmise nädala kolm õnnelikku, kellel õnnestus Marias väikse panusega pirakas võit saada:

  • Kasutaja tgm123 võitis Mega Joker slotis 1 € panusega 13 371 €
  • Kasutaja maria_104192629 võitis Arabian Nights slotis 5 € panusega 8367 €
  • Kasutaja maria_104158540 võitis Piggy Riches slotis 7 € panusega 8581 €

Kuidas osaleda?

Kirjuta sellesama artikli või meie viimase Facebooki postituse alla, milline on sinu lemmik videoslot. Nii osaled automaatselt 50 tasuta keerutuse loosis. Oma võiduspinne saad proovile panna Maria kasiino ükskõik, millises videoslotis.

Pakkumine kehtib 18.- 19. veebruar. Võitja saab oma tasuta spinnid reedel, 20. veebruaril.

Reeglid

  • Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva alates aktiveerimisest.
  • Võitja saab valida, millisel Maria Kasiino mänguautomaadil oma 50 tasuta spinni ära kasutada.
  • Tasuta spinnid aktiveeruvad automaatselt sisse logimisel ja automaadi avamisel nii arvutis kui ka mobiilis aadressil m.mariacasino.
  • Tasuta spinnidest saadud võidud muutuvad boonusrahaks, mida tuleb enne väljavõtmist 30 päeva jooksul 30 korda läbi mängida.
  • Boonusraha saab kasutada ainult NetEnt mänguautomaatidel.
  • Maria jätab endale õiguse muuta või tühistada antud pakkumine igal ajal.

Hakka siin Mariakaks


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...