Pakkumine on lõppenud

Uue mängija 2000 euro turniir

Unibet tervitab uustulnukaid oma kasiinos võrratu €500 Kasiino turniiriga. Ja tegelikult mitte vaid ühe, vaid koguni nelja järjestikuse turniiriga. See tähendab, et kokku võib olla sinu suisa 2000 eurot. Antud pakkumises saab osaleda vaid piiratud hulgal mängijaid ning turniiril mängimiseks peab sul kontol raha olema.

Turniiri info:

Turniiri nimi: €500 New Player Tournament (Kasiino Uue Mängija Turniir)
Kuupäev: Neli nädalat teisipäevast 00:01 kuni 23:59 CET pühapäeval.
Mängud: Starburst, Mega Fortune Dreams, Gonzo's Quest, Hit2Split, Dallas, Twin Spin ja Jack and the Beanstalk


500€ auhinnafond

1. koht

100 €

2. koht

70 €

3. koht

50 €

4. koht

40 €

5. koht

30 €

6.-9. koht

25 €

10. -20. koht

10 €


Kuidas see töötab?

Turniir algab teisipäeval kell 00:01 CET ning lõppeb pühapäeval kell 23:59 CET. Osalemiseks pead turniiri jooksul pakkumises osalevatel mänguautomaatidel päris raha eest mängima. Mängijad, kelle kakskümmend järjestikust spinni on ühtlustatud panusega võrreldes kõige edukamad, ongi õnnelikud võitjad.

Ühtlastatud panus tähendab seda, et kui panustasid 20 spinni jooksul €10 ja võitsid €30, siis oled turniiri arvestuses edukam kui mängija, kes panustas €100 ja võitis €200. Võid mängida ühel turniiril osaleval mängul või proovida õnne läbisegi erinevatel mänguautomaatidel.

Kuidas selguvad võitjad?

Turniiril vaadatakse kahtkümmet (ühtlustatud panusega) suurima võiduga päris raha eest tehtud järjestikust spinni. Turniiri tingimustele vastamiseks pead mängima vähemalt kakskümmend ringi. Kõik mängijad osalevad turniiril automaatselt - lihtsalt panusta päris raha eest turniiril osaleval mängul. Viigi korral jagatakse auhinnaraha võitjate vahel võrdselt.

Edukat turniiri!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...