Pakkumine on lõppenudUue pokkerimängija 500 eurone boonus

Nüüd on kõikidel pokkerisõpradel suurepärane põhjus liituda OlyBeti pokkeritoaga, sest kasiino premeerib iga uut pokkerimängijat 500€ boonusega. Boonus vabaneb osade kaupa pärisrahaks, kui mängud pokkeri pärisraha mänge ning kogud lojaalsuspunkte.

Kuidas boonust saada?

Tervitusboonusest osasaamiseks on tarvis avada OlyBeti pokkeritoas endale konto. See tähendab, et teed endale seal nö aliase.Boonus vabaneb osakutena järgnevalt:

  • Esimene 10€ boonust vabaneb 1€ kaupa, iga 1€ vabastamiseks peab koguma 187,5 lojaalsuspunkti;
  • Järgmine 90€ boonust vabaneb 5€ kaupa, iga 5€ vabastamiseks peab koguma 934,5 lojaalsuspunkti;
  • Järgmine 400€ boonust vabaneb 10€ kaupa, iga 10€ vabastamiseks peab koguma 1869 lojaalsuspunkti;
  • 1€ makstud „rake“ eest teenid sõltuvalt VIP tasemest ligikaudu 37-48 lojaalsuspunkti.

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...