Uued vägevad slotid - Arcader ja Gemix

Vägev arkaadia-videoslot Arcader ja lihtne, ent põnev Gemix mänguautomaat on nüüd Maria ja Unibeti veebikasiino valikus.

Naudi põnevat mängu, mis on tulvil erinevatest lõbusatest ja tempokatest sündmustest ja suple kalliskivides. Playn' Go Gemix slotis on sinu eesmärk saada rikkamast rikkamaks. Eesmärgini võimaldavad sul jõuda kolm taset, igaüks neist unikaalsete uute võimalustega. Thunderkick'i Arcader on aga eestikasiino.com meeskonna meelest üks parimaid videoslotte läbi aegade - lase end futurisliku slotiga nostalgiaradadele kanda ja naudi meeletult head heli ja graafikat.Gemix

Gemix ei ole kohe kindlasti tavaline viie rulliku ja kolme reaga slotimäng. Seda mängitakse hoopis 7x7 väljakul ja sellel on teatud sarnasused ka väga tuntuks saanud Candy Crush mänguga, välja arvatud tõik, et siin on puuviljade asemel kalliskivid, mis võidukombinatsioonideks moodustuvad.

Mäng toimub läbi kolme maailma. Selleks, et ühest maailmast teise saada, on vaja saada täis paremal ääres näidatav muster. Kui muster on täis saadud, liigud edasi järgmisesse maailma ehk järgmisele tasemele. Igal maailmal on ka oma asendussümbol:

  • Esimeses maailmas võidakse lisada sinu ruudustikku kuni 10 kaevurlampi
  • Teises maailmas võib levida pulgakommi-sümbol üle kogu ruudustiku
  • Kolmandas maailmas võivad ilmuda ruudustikku kuni kaheksa kleepivad asendussümbolit, mis hakkavad võidukombinatsioone moodustama

Terve mängu jooksul töötab ka paremal servas asuv Kristallilaadur, mis aktiveerub pärast seda, kui võidu on toonud 20 sümbolit ning mis võivad üllatada sind erinevate boonustega.

Gemix'i näol on tegu üsna hea ajaveetmis-slotiga, mille tagasimakse protsent ulatub 96.75% - ni.

Arcader

Kas mäletad vana head Space Invader mängu? Või klassikuid nagu Galaxian ja Phoenix? Thunderkick'i Arcader viib sind just seesugustele nostalgiaradadele meenutades varaseid 16-bitiseid arvutimänge. Tegu on viie rulliku, kolme mängurea ja 15-võiduliiniga videoslotiga, mille pikseldatud sümbolid, futuristilik, ent nostalgiline olemus ja 3D tunnetus ühes meeletult heade heliefektidega mõjuvad värskendavalt, ent samas parajalt retrolt.

Mängu lisavad põnevust boonusraundid, tasuta keerutused ja asendus-ning hajussümbolid.

Boonusmängudena on slotil lisaks tavalisele tasuta keerutustele ka Expander ning saladusemäng ehk Mystery Game. Viimane avaneb siis, kui rullikutele ilmub korraga kolm või enam "M"-tähe sümbolit. Nelja või viie sümboliga lisandub võitudele vastavalt kahe- või kuuekordne kordaja. Antud boonusmängus tuleb sul valida erinevate sümbolite vahel, millest igaühel on summaarne väärtus sinu võitudele. Mäng kestab, kuni valid sümboli, mille taga on punane 'X'.

Teine boonusmäng Expander aktiveerub, kui ekraanile ilmuvad suured ja rohelised "B"-tähe hajussümbolid. Neid on sul vaja vähemalt kolm, et mängus algaks tõeline meteoriidisadu ja boonusmäng. Võid olla kindel, et Expander valib alati laienemiseks kõige tulutoovama kombinatsiooni.

Seda mängu lihtsalt peab proovime! Pealegi, lisaks suurepärastele erifunktsioonidele on ka mängija teoreeriline tasuvus selle slotiga kõrge - 96.1%.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...