Uus kasiino annab 200 eurot boonust ja 20 tasuta spinni

KingsWin on uus kasiino Eesti turul, mis omab siinseks tegutsemiseks luba ja pakub ausat ning maksuvaba meelelahutust. Selleks, et saaksid kasiinoga tutvuda annab KingsWin sulle 100% boonust kuni 200 € ja 20 tasuta keerutust. Neid saad kasutada populaarsetel slotiautomaatidel Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory mängimiseks.

Kuidas boonust saada?

Boonusest osasaamine on lihtne. Vajuta "mängi nüüd nuppu" ning ava KingsWin kasiino lehel "sissemakse" nuppu ning loo endale kasutajakonto. Seejärel tee vähemalt 20 euro suurune sissemakse ning naudi mängu.

Pane tähele, et 100% boonus ilmub sinu kontole koheselt! Lisaks sellele saad 20 tasuta spinni järgmisel päeval või kiiremini, kui kontakteerud kasutajatoega ja teavitad neid oma sissemaksest. Tasuta spinne saad aga kasutada nimetatud mängudes ning selleks ei tule teha muud, kui avada mäng ning asuda keerutama.

Boonuste suurused

1. sissemakse 100% kuni 75 eurot
2. sissemakse 50% kuni 50 eurot
3. sissemakse 150% kuni 75 eurot

Esimese sissemakse puhul on sinu kasutada 100% boonus kuni €75. Näiteks, kui teed €25 sissemakse saad kokku €50. Tee €50 sissemakse ja saad kasutada €100. Teise sissemakse puhul on boonuseks 50% kuni €50. Boonused ei lõppe ning kolmanda puhul saad boonuseks 150% kuni €75!

Head avastamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...