Uus lõbus mäng Stickers

Mänguautomaadimaailmas on üks uus, lõbus ja värviline liige - Stickers slotikas - juures. Tegu on NetEnti väljalaskega, mida iseloomustavad nii klassikalised kui ka kleepuvad asendussümbolid ja tasuta keerutused.

Stickers on omamoodi segu Reel Rushist, Jack Hammerist ja Fruit Shopist. Kui sulle need mängud meeldivad, siis soovitame ka selle lihtsalt mängu võlusid enda jaoks avastada. Saad seda teha kas arvutist või mobiilist nii reaalse raha peale panustades kui ka soovi korral niisama ajaviiteks mängides näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Triobetis.Sul ei ole veel kasiino kasutajakontot?

Siis tea, et sind ootab registreerides tervitusboonus. Näiteks Unibet ja Maria duubeldavad sinu esimese kuni 100-eurose sissemakse ja kingivad tasuta keerutusi. Marias ootavad sind suisa 50 priid spinni NetEnti mängus Starburst.

Triobet pakub sulle võimalust kahekordistada oma esimene sissemakse kuni 100-euro ulatuses. Lisaks on kasiinos mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10-eurot riskivaba ennustamise boonust. Nii, et kui sinu panus kaotab, kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

PROOVI MÄNG JÄRELE


Eestikasiino.com