Proovi uut Monopoly videoslotti siit


Uus mäng: Monopoly Big Event

Mängutootjad WMS ja Barcrest on ühendanud jõud ja loonud uue ning väga laheda Monoploy-temaatilise videosloti. Muuseas on see ainult Monopoly-mäng, mis on jõudnud ka mobiilsetesse kasiinodesse. Seega, kui oled selle populaarse lauamängu, mis kogu pere ja sõpruskonna tundideks kokku toob, suur austaja, siis soovitame sul uut mänguautomaati tingimata proovida - ükskõik kas arvutist või nutiseadmest.

See on saadaval nii reaalse raha peale panustamiseks kui ka ajaviiteks mängimiseks näiteks Maria Casinos, Optibetis ja KingsWinis.Tegu on viie rullku, kolme mängurea ja 20-võiduliiniga videoslotiga, mida mängides tunneb end igaüks justkui kodus. Selle klassikalise lauamängu videoarendus on tõeliselt meelelahutuslik ning mis peamine, sellesse on peidetud korralik ports võite. Monopoly Big Event slotikat iseloomustavad boonusmängud Hi Roller ning Big Event. Veelgi vägevama elamuse saamiseks ei puudu sellest ka tasuta keerutused ega asendussümbolite võidud.

PROOVI MÄNGU SIIN

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...