Proovi uut Bridesmaids videoslotti ja osale auhinnaloosis


Uus mänguautomaat: Bridesmaids

Bridesmaids ehk Pruutneitsid on ülimenukas USA komöödiafilm, millest on valminud tänu Microgaming'ule tänaseks ka mänguautomaat. Videoslot on niisama elav ja lõbus, kui seda on linateos, mis räägib eluga pahuksis olevast Anniest, kelle elu hakkab pärast seda, kui ta on lubanud südamesõbranna Liliani pruutneitsiks hakata, veelgi kiiremal tempol rööbastelt maja jooksma. 

Liitu lõbusate pruutneitside ja nende lustakate seiklustega Maria Casinos, UnibetisOptibetis või Triobetis ning saa osa parasjagu käimasolevast auhinnarohkest loosikampaaniast.Loosimise võitja saab võimaluse valida kahe auhinna vahel, näiteks 2000€ reisitšeki või Apple vidinate paketi. Samuti läheb kolmel nädalal ühele õnnelikule loosi 500€  ja teisele 250€. Osalemiseks ei tarvitse teha muud, kui mängida Bridesmaids mänguautomaadil. Iga panustatud 50€ eest teenid loosimiseks ühe hääle

OSALE LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...