Uus mänguautomaat: Dazzle Me

Net Entertainment on valmis saanud uue ja põneva vääriskivi teemalise Dazzle Me videoslotiga. Mäng meenutab oma lahendustelt populaarseid Starbursti ja Twin Spini mänguautomaate, millele lisavad vunki kahekordne rullik ja tasuta spinnide voor. Slotika asendussümbol on võimas, sest selle ilmumisel ei muutu vaid üks sümbol, vaid kogu rullik ning sinu võiduvõimalused suurenevad oluliselt.

Asu kalliskivi jahile Unibeti, Pafi või Optibeti veebikasiinodes, kus on parasjagu käimas ka erinevad Dazzle Me kampaaniad.Optibetis saavad näiteks kõik mängijad, kes kasutavad sissemaksel boonuskoodi DAZZLEME, 50% ulatuses kuni 200€ väärtuses boonust ja kohese 100€ cash back'i. Loe siit rohkem.

OSALE KAMPAANIAS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...