Vaata NBA pealtpanemisvõistluse võitja sooritusi

Triobet jagab korvpallihuvilistele põnevat vaatamist möödunud nädalavahetuse NBA Tähtede mängust, kus pealtpanemisvõitluse võitja demonstreerib oma vägevaid sooritusi. Tähtede mängu näol on tegu korvpalliliiga iga-aastase ettevõtmisega. Sellel aastal võitis New Yorkis peetud mängu Lääs tulemusega 163:158. Päev enne Tähtede mängu ennast peeti aga pealtpanemisvõistlus.Võistluse võitis noor, 19-aastane, Zach LaVine. Temast nooremalt on selle võistluse kinni pannud vaid Kobe Bryant. Zach ei hoidnud end muidugi tagasi ning alustas juba esimest vooru võimsalt. Noormehe esimesed kaks donki tõid talle ka maksimumpunktid. Finaalis tehtud sooritused nii silmapaistvad enam polnud ning tulemuseks “vaid" 94 punkti 100-st. Kuid võit tuli sellegipoolest.

Vaata tüübi pealtpanekuid järgnevast videost. Esimene donk on video 33. sekundil, teine 1.33 peal. Finaalisooritused vastavalt 2.27 ja 3.18 peal.

Liitu Triobetiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...