Pakkumine on lõppenudVali oma lemmik ja saa 10 tasuta spinni

Maria vürtsitab jõuluaega sõbraliku duelliga, lastes sul valida kalapüügi ja lumesõja vahel. Toeta oma lemmikut ja naudi tänase päeva jooksul Lucky Angler või South Park: Reel Chaos slotti. Rohkem poolehoidu kogunud mäng tituleeritakse päeva lõpus võitjaks.

Kõiki Lucky Angler'i või South Park: Reel Chaos'e toetajaid, kes on mänginud läbi vähemalt 20 eurot kummalgi automaadil, premeeritakse homme 10 tasuta spinniga võitjaks osutunud mängus.

Kui sa ei ole veel üks mariakast, siis saad end kasutajaks registreerida siinEdasi lihtsalt ava advendikalender ja vali oma lemmikmäng. Mängida saad nii arvutis kui ka mobiililt.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...