Slotid ja videopokker

Videopokker vs videoslotid - mis neid eristab?

Videopokker ja videoslotid käivad käsikäes mitmel põhjusel. Esimeseks põhjuseks neist on see, et videopokker ja tavaliselt mänguautomaadid asuvad maapealsetes kasiinodes alati lähestikku, teiseks näevad automaadid sarnased välja ning kolmandaks on mõlema mängu puhul kasiinokülastaja ise see, kes otsustab, millal ja kuidas mängida. Neljandaks käib mäng alati kasiino, või siis täpsemalt konkreetse mänguautomaadi vastu. Online kasiinodes võivad videopokkeri mängud olla nii kasiino mängude kategooria all kui ka eraldi videopokkeri viite alt leitavad. 

Suurim ja olulisim erinevus kahe mängutüübi vahel on see, et videopokkeris on lisakas õnnele tarvis ka teadmisi. Nimelt tuleb mängijal osata valida, milliseid kaarte hoida ning milliste asemel võtta uus. Videopokkeris pole küll mängijal tarvis olla niisama strateegiline kui Blackjackis, ent mängus on siiski olemas teadmistel põhinev element vastupidiselt videoslottidele.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Videopokkeris on mängija see, kes oma tulemuste eest vastutab, ehk et pikas perspektiivis suurendab kindlale strateegiale tuginemine iga mängija võidusanše. Teatud strateegia kasutamine on kasulik ka sellepärast, et nii saab mängija keskenduda oma kätele ega pea muude otsuste pärast üldse muretsema.

Hoolimata sellest, et paljud slotid tekitavad mängijas tunde, justkui tal oleks veidi oskusi ka vaja (näiteks siis, kui mängija saab ise reeli hoida, valida boonuseid jms), taandub kogu mäng siiski puhtalt õnnele. Eelnevast johtuvalt ei ole mängijal reeglina võimalik kasutada ühtegi strateegiat selleks, et oma võiduvõimalusi suurendada.

Veel üheks oluliseks erinevuseks videopokkeri ja slotide vahel on see, et videopokkeris on soovijal võimalik võrrelda sarnast tüüpi mänge ning selgitada välja, milline pakub parimaid väljamakseid konkreetsete käte kohta. Väljamaksed küll omakorda erinevad sõltuvalt mängust. Näiteks ei saa võrrelda neid, millel on sisuliselt erinevad reeglid nagu näiteks Jack or Better and Deuces Wild. Samas aga mängud, mis põhinevad samadel reeglitel, peaksid olema hõlpsasti võrreldavad.

Videoslottidel aga puuduvad seaduspärasused, mis näitaksid teatud tendentsi väljamaksete kohta. Seega just võrdlusmoment on see, mis paneb neid kahte mängu võrreldes mänguautomaatidel mängijad pisut kehvemasse seisu.

Küll ei tasu nüüd kellelgi arvata, et videopokker on tänu eelpool loetletud eelistele ainus hea mäng, ent arusaam kahe erineva mängu vahel annab sulle võimaluse valida sobiv mäng vastavalt tujule ning ootustele. Need hetked, mil soovid lõõgastuda ning anda endale võimalus siiski potentsiaalselt suur summa võita, ilma oma pead strateegiliste küsimustega vaevatama, on videoslotidel keerutamine ideaalne valik. Teisalt aga, kui soovid mõnikord oma võiduvõimalusi suurendada lähtuvalt oma teadmistest, tasub valida just videopokker.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...