Kuulujutud: Viktor «Isildur1» Blom ühineb Unibetiga

Hiljuti tühistas Full Tilt Poker sponsorlepingu maailma ühe tuntuima pokkerimängijaga Viktor «Isildur1» Blom'iga. Nüüd liiguvad sotsiaalmeedia kaudu kuulujutud, et mänguri uueks sponsoriks võib saada Rootsi päritolu Unibet, kirjutab veebileht highstakesdb.com.

Hoolimata sellest, et Unibet pole oma tõenäolist diili veel avalikkuseni toonud, siis säutus muidu vaikne Viktor sel nädalavahetusel Twitteris, et ta võtab novembri lõpus toimuvatel Unibet Open Londoni turniiridel ja rahamängudest osa.

Samuti kasutas Unibet oma Twitteri kontol Blomi nime, öeldes, et säärane suurmängija võtab osa nende lipulaeva turniiridest.


Viktori säuts Twitteris, kus ta selgitab, et on hetkel Macaus, aga plaanib osa võtta Unibet Open Londoni turniiridest ja rahamängudest.

Arvestades, et Unibet on Rootsi päritolu ettevõte, tundub kasiino ja pokkerigeeniuse vaheline koostöö igati loogiline. Just nii nagu Unibet, lõikab sellest kindlasti kõvasti kasu ka Blom ise.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...