Pakkumine on lõppenud


Võida 1000 eurot reisiraha

Tänase Maria kasiino advendikalendri akna all ootab sind päikeseline kutse - võtta osa 1000-eurose auhinnafondiga turniirist ning võluda endale veidi reisiraha!Võidusummad jagunevad alljärgnevalt:

1. koht 400 €
2. koht 250 €
3. koht 100 €
4. koht 75 €
5. koht 50 €
6.–10. koht 25 €/mängija

Kuidas turniirist osa võtta?

Selleks ei tule teha muud, kui hakata mariakaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning mängida 20 järjestikust ringi NetEnti automaatidel Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jack & The Beanstalk ja/või Jackpot 6000.

Kui sa ei ole veel mariakas, saad liituda siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...