Pakkumine on lõppenud


Võida 5000 eurot ja põgene külma suve eest

Näita lumisele suvele koht kätte ja osale Maria kasiino 10 000 euro turniiris, et kopsaka summa eest päikesereisile lennata.

Täna näitab ilmataat meile oma tõeliselt muutlikku meelt ja pigem pahelist poolt. Põgene vihmasest - võib vast suisa öleda, et lumisest - Eestist päikesereisile. Selleks ei tule teha muud, kui osaleda Maria kasiino 10 000 euroses turniiris.

Auhinnafond

1. koht 5000 €
2. koht 2500 €
3. koht 1250 €
4. koht 500 €
5. koht 250 €
6.–10. koht 100 €

Kampaania kestab kuni 26. juunini automaatidel Gonzo's Quest, Jack and the Beanstalk, Mega Fortune, Reel Rush, Starburst, Twin Spin ja/või Wild Water 20 järjestikust ringi.

Pingelist ja põnevat jahti reisirahale!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...