Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi Aloha slotiturniiri kampaanias

Võida raha, reis ja tasuta keerutusi

Tähista Pafi online kasiinoga uue Net Entertainment'i videosloti Aloha: Cluster Pays saabumist põnevate mänguautomaatide ridadesse. Õõtsudes troopiliste rütmide saatel selles kuue rullikuga slotimängus, mida iseloomustavad korduskeerutused, võid võita vägeva reisi Gibraltarile, oma osa 8000 eurosest slotiturniiri auhinnafondist ja hulgaliselt tasuta keerutusi 100 000 spinnist, mille kasiino mängijate vahel laiali jagab.Osale 8000€ Aloha slotiturniiril

Osale iga päev Pafi slotiturniiril ja võida rahalisi auhindu. Pead vaid keerutama Aloha mänguautomaadil vähemalt 20 järjestikkust ringi. Iga turniiri auhinnafondis on 1000€, mis läheb jagamisele 20 parima vahel. Esimese koha saaja võidab 300€, teine parim mängija saab 140€, kolmas koht pistab taskusse 80€. Järgmised auhinnasaajad kuni kümnenda kohani võidavad 40€ ning ülejäänud keerutajad 20€.

Club Pafi reisipaketid Gibraltarile

Osale siit Pafi kampaanias

Igal korral, mil kvalifitseerud Aloha slotiturniirile, saad ka pileti auhinnaloosi, kus on neli Club Pafi reisipaketti Pafi uude kuulsasse kasiinosse Gibraltaril - Sunborn Casinosse. Iga päev võid teenida maksimaalselt 50 loosipiletit. Reis toimub juba selle aasta septembrikuus.

Saa oma osa 100 000 tasuta keerutusest

Mängides Aloha slotikal 20 keerutust, saad ka osalemise loosis, kus jagatakse välja 100 000 tasuta keerutust. Saad oma priide spinnidega õnne proovile panna sellesamas kariibimere mängus.

Võida reis Hawaiile

Ja tordil oleva kirsi glasuuriks on Pafil eriauhind Net Entertainment'ilt. Nimelt osalevad kõik Aloha slotikal keerutajad VIP reisi loosimises. Iga kord, kui kvalifitseerud turniirile, saad ühe loosihääle Hawaii reisiks.

Osale siit Pafi Aloha kampaanias
Netent võrgustiku loosiauhinnad:

 • 1. koht saab auhinnaks VIP reisi Hawaiile
 • 2. koht saab auhinnaks 1500 tasuta keerutust
 • 3. koht saab auhinnaks 1000 tasuta keerutust
 • 4. koht saab auhinnaks 800 tasuta keerutust
 • 5-6 koht saavad auhinnaks 750 tasuta keerutust
 • 7-8. koht saavad auhinnaks 600 tasuta keerutust
 • 9-10. koht saavad auhinnaks 500 tasuta keerutust
 • 11-50. koht saavad auhinnaks 200 tasuta keerutust
 • 51-100. koht saavad auhinnaks 150 tasuta keerutust
 • 101-250. koht saavad auhinnaks 100 tasuta keerutust
 • 251-500. koht saavad auhinnaks 50 tasuta keerutust
 • 501-1000. koht saavad auhinnaks 20 tasuta keerutust
 • 1001-5000. koht saavad auhinnaks 10 tasuta keerutust

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Proovi uut Rabbit in The Hat videoslotti

Rabbit in The Hat on uusim Microgaming'u videoslot. Teiste viimasel ajal ilmunud mustkunsti teemaliste mängude, nagu Dynamo ja Troy, kõrval pakub käesolev videoslot lisaks meelelahutuslikule mängukäigule veel lahedat ja omapäraselt lihtsat boonuslahendust.

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgaming'ult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...