Pakkumine on lõppenud

Mängi täna Triobetis Blaze pokkerit ja võida raha

Võida Blaze pokkeriga 100€ tasuta raha

Mängi täna Triobetis Blaze pokkerit ja võida kuni 100€ tasuta raha. Selleks pead vaid võitma kas kogu panga või osa sellest Blazing Cannoni mini - mängus 20 korda. Sellest pangast peab olema võetud reiki, kusjuures mäng peab toimuma 6-max Blaze pokkeri rahamängu laual.Pane tähele, et loendur on 19-ne peal, mistõttu on vaja oma õnne proovile panekuks tavada vaid ühte reigitud jaotust. Kvalifitseerunud mängija saab õiguse lasta rahakahurist kaardimaja pihta ning kui lask tabab piisavalt kuldseid mastiga kaarte, siis võid võita peaauhinna. Kui su kahur ei tabanud aga märki, võid proovida uuesti mõnel teisel panusetasemel.

Teeni Triobetiga liitudes 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Loe siit videosloti tutvustust
Loe siit mänguautomaadi tutvustust

Starburst

Gonzo's Quest

Mega Fortune Dreams

Neon Staxx

MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...