Pakkumine on lõppenud

Võida Canoni kaamera ja 50 tasuta spinni

Kuigi pool suvest on taaskord märkamatult mööda hiilinud, on siiski teine pool ju ales ees. Selleks, et saaksid keset süvatalve oma suveseikluseid meenutada, kingib OlyBet ühele õnnelikule, kes Beach slotikal mängib, professionaalse Canon EOS 7D peegelkaamera ja ja uskumatu fotokoolituse. Lisaks loositakse kõikide mängijate vahel vääkja kokku 3000 tasuta keerutust, igale 50 korraga.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui registreerida end OlyBeti kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, teha sissemakse ja kasutada pakkumise koodi.

Seepeale lisab OlyBet koheselt sinu kontole 10% ulatuses boonust ning iga 10-eurose sissemakse kohta saad ühe hääle selle vinge auhinna loosis. Koodi saad kasutada nii mitmel sissemaksel, kui soovid. Kokku saad boonuskoodiga teha deposiite 1000 € väärtuses.

Kampaaia kestab 14.- 21. juuli.
Võitja loositakse välja 22.07.2014 keskpäeval.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...