Pakkumine on lõppenud

Võida eksklusiivne Triwa käekell ja raha

OlyBetil on sulle üllatus! Vali järgmise kahe nädala jooksul välja oma lemmikud VIP mängude sektsioonist, naudi mängu vähemalt 1 euro eest ja osaled kahe eksklusiivse Rootsi päritolu Triwa käekella ja sularaha loosimises. Iga panustatud 1 euro annab sulle loosis 1 hääle.

Kuidas kampaanias osaleda?

Selleks ei tule teha muud, kui registreerida end OlyBeti kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning lihtsalt mängida. Kampaanias osalevad kõik sektsioonis "VIP lemmikmängud" olevad mängud.


Mis on kampaania auhinnafondis?

Kampaania peaauhindadeks on Triwa käekellad. Üks käekell läheb loosi naismängijate ja teine meesmängijate vahel.
Kampaania lisaauhinnaks on 500€ väärtuses boonusraha, mis jagatakse välja 34 mängija vahel.

Raha jagame välja 34 mängija vahel järgmiselt:

2 x 100€
2 x 50€
10 x 10€
20 x 5€

Pane tähele, et mida rohkem hääli kogud, seda suuremad on sinu võiduvõimalused.
Kampaania kestab 13.10.2014 kuni 26.10.2014 Olybet'i pärisraha kasiinos.

Head mängu- ja auhinnaõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...