Osale OlyBeti elektrijalgratta ja kolme tõukaka loosisVõida elektrijalgratas või tõukekas

Mängi juunikuus populaarseid slotikaid ja tee deposiite koodiga BIKE, sest nii saad igale sissemaksele juurde 10% boonust kuni täitub 1500€. Iga 10€ suuruse deposiidi kohta saad peaauhinna - Itaalia päritolu elektrijalgratta Italjet Diablo - loosimises ühe hääle! Kolmel esmaspäeval läheb loosi ka Frenzy tõukeratas.Kuidas osaleda ratta ja tõukeka loosis?

Nii Italjet Diablo elektrijalgratta kui ka tõukeratta loosimises osalemiseks tuleb sul teha deposiite koodiga BIKE, mängida meelepäraseid mänge sektsioonist "Populaarsemad" ning suruda pöidlad tugevalt pihku.

  • Logi oma OlyBeti kontole
  • Mängi vähemalt ühte mängu sektsioonist "Populaarsemad"
  • Kasuta koodi BIKE

Kood BIKE annab sinu igale deposiidile juurde 10% boonust ning seda saad kasutada mitmel korral kuni 1500€ deposiitide täitumiseni.

Kampaania peaauhind, Italjet Diablo elektriratas, läheb loosi 29. juunil kõikide kampaania jooksul koodiga BIKE sissemakse teinud ja sektsioonist„Populaarsemad“ vähemalt ühte mängu mänginud klientide vahel.

Sul ei ole veel OlyBeti kontot?

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500€ boonuse ja kasiinos 100€ boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

OSALE LOOSIS

 


Eestikasiino.com