Pakkumine on lõppenudVõida suurepärane fitnessikomplekt - nutitelefon ja PulseOn kell

Pafi Lucky Casino auhinnaks sellel nädalal kõigi spordientusiastide lemmik fitnessi komplekt - nutitelefon Sony Xperia Z2 ja uus Soome Nokia - PulseOn pulsikell. Komplekt läheb loosi kõigi vahel, kes mängivad vabalt valitud kasiinomängu kuni selle nädala lõpuni. Lisaks loosib Paf viiele õnnelikule 20 eurot boonusraha.Kuidas kampaanias osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi olemasoleva kontoga sisse
  • Registreeri end kampaanias osalejaks
  • Mängi pärisraha eest vabalt valitud kasiinomängu

Vaata siit, mis on PulseOn kell

PulseOn on Soome päritolu pulsikell, millega saad lisaks südame löögisagedusele teada, mida kuvatud numbrid reaalselt tähendavad. Kella nutikad funktsioonid aitavad sul optimeerida oma treeningu ja maksimeerida tulemused. Tegu on spordientusiasti lemmikkaaslasega, sest kellale pole isegi pulsivööd lisaks vaja.Selle Pafi auhinnakomplektiga saad oma treeningutele kõvasti vürtsi lisada.

Hakka Pafi kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...