Ennusta Pafis ilma ja võida tasuta spinne ning 1000 eurot


Ennusta ilma ja võida tasuta spinne ning 1000 eurot

Kas sina tead kui soe ilm täna tuleb? Arva ära tänane keskmine temperatuur ning mängi 5€ eest Pafi päevamängu, sest 100 kõige täpsema ennustuse tegijat, saavaks igaüks kingituseks 100 tasuta spinni. Tänaseks päevamänguks on näiteks NetEnti Piggy Riches.Kuidas saada tasuta spinne?

Mine Pafi lehele, arva ära tänane keskmine temperatuur ning mängi 5€ eest Pafi päevamängu. Kui Sina oled 100 kõige täpsema ennustaja seas, saad just Sina kingiks 100 tasuta spinni.

Kuid see pole veel kõik - igaüks, kes saadab oma pakkumise ja mängib 5€ eest, saab selle päeva päevamängu mängimiseks järgmisel päeval kolm tasuta keerutust. Seega, mida enamatel päevadel osaled, seda rohkem tasuta keerutusi Sa saad.

Kuidas võita 1000 eurot?

Lisaks loosib Paf kahel korral, 20. ja 27. juulil, välja 1000 eurot reaalset raha. Igal päeval, mil oma pakkumise teed ja päevamängu 5€ eest mängid, saad ühe loosipileti, mis osaleb 1000 euro loosis. Mõlemale loosimisele on sul võimalus koguda 7 loosipiletit.

Sul ei ole veel Pafis kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

TEE ILMAENNUSTUS SIIT


Eestikasiino.com